EXKLUZÍVNA spoveď Tamary z Čistého dňa: Na stretnutí s Lipšicom sme boli nafetované!

ZDROJ:https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/exkluzivna-spoved-tamary-cisteho-dna-stretnuti-lipsicom-sme-boli-nafetovane

EXKLUZÍVNA spoveď Tamary z Čistého dňa: Na stretnutí s Lipšicom sme boli nafetované!

Daniel Lipšic vedel, že chovankyne Čistého dňa za ním prišli zdrogované. Tamara, ktorá pred troma týždňami utiekla z centra a stretla sa s bývalým poslancom, to povedala v exkluzívnom rozhovore pre denník Plus JEDEN DEŇ.31. MAREC 2017 20:00Galéria k článku (31fotografií)

Neplnoletá chovankyňa spolu so svojou kamarátkou Simonou odišli v nedeľu večer z chaty na severe Slovenska a v pondelok doobeda už sedeli na káve s Lipšicom.

Ten sa potom postavil pred novinárov a informoval ich, že dievčatá chcú podať trestné oznámenie na manželov Tománkovcov, ktorí vlastnia a riadia Čistý deň. Vraj im bolo v resocializačnom centra ublížené a bol na nich vyvíjaný nátlak.

Sedemnásťročná Tamara však dnes tvrdí, že so Simonou boli zmanipulované. Obe navyše boli podľa jej slov nafetované, čo na nich bolo aj vidieť. Aj preto vraj nechceli ísť rozprávať pred kamery novinárov. „Lipšic im šiel niečo povedať a potom chcel, aby sme tam išli my. Ale ja som mu povedala, že to nie je dobré, že sme obe nafetované,“uviedla Tamara v rozhovore.

Chovankyne Čistého dňa napriek tomu, v akom stave boli, šli na generálnu prokuratúru a dali tam trestné oznámenie.

O tom, akým spôsobom vznikalo, porozprávala Tamara po dvojhodinovom pojednávaní na súde v Trnave, kde sa rozhodovalo o jej budúcnosti. Celú spoveď chovankyne resocializačného centra Čistý deň, kde sa nachádza dobrovoľne aj teraz, zverejní Plus JEDEN DEŇ už zajtra.Autor: Martina Ruttkayová

0 comments

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.